Estetyka ma znaczenie.

Estetyka ma znaczenie.

Dokonując wyboru stolarki sugerujemy się w pierwszej kolejności odpowiednimi parametrami energetycznymi. Bezapelacyjnie są one najważniejsze, ale równie ważne są kwestie estetyki. Dziś, w dobie maksymalizacji komfortu oraz bezpieczeństwa oferta Kowalski Okna jest tak
duża, że bez trudu dopasujemy najlepsze rozwiązania pasujące do wnętrz naszych klientów i ich wyobrażeń.

Profile, z których skonstruowane są ramy skrzydeł mogą bardzo różnie wyglądać. Kształt, kolor, jak również wykończenie jesteśmy w stanie idealnie dobrać do stylistyki domu lub elewacji. Współczesne okna PVC jak i okna aluminiowe zachwycają wyglądem. Ich powierzchnia jest perfekcyjnie wykończona kolorowymi albo drewnopodobnymi okleinami. Dzięki szerokiej ofercie folii jednobarwnych lub imitujących wygląd okien drewnianych możemy zrealizować indywidualne życzenia klienta. Z kolei technologia powłok
Acrylcolor to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie projektowania dające możliwość stworzenia okien PVC o nowoczesnym wyglądzie stolarki aluminiowej.

Nie możemy zapominać, że również konstrukcja okna wpływa na jego estetykę. Aluminiowe systemy Alteca z ukrytym skrzydłem wersja Hidden pozwalają na realizację okien o wyjątkowo eleganckim designie. W tej atrakcyjnej wersji ościeżnica okienna całkowicie zasłania ramę skrzydła, dzięki czemu uzyskujemy bardzo lekki i transparentny wygląd. Takie rozwiązanie doskonale współgra ze współczesnym trendem na domy nowoczesne o prostopadłościennych bryłach, nawiązujące do modernizmu. Cenimy wielkie okna pozwalające wpuścić do wnętrz dużo światła.

Do nowoczesnej stolarki polecane są także dodatki takie jak rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie bryły budynku. Zarówno rolety zewnętrzne, jak i żaluzje fasadowe posiadają w opcjach wiele wariantów kolorystycznych do wyboru.

Biorąc pod uwagę tak istotne znaczenie designu w stolarce okiennej, nie powinien nikogo dziwi fakt, że dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe wymagania w zakresie estetyki. Okna Eternalline STV to połączenie holistycznego podejścia do designu, przełomowej technologii oraz funkcjonalność w minimalistycznej formie.

Napisz komentarz
DO GÓRY