Brama garażowa K2

Brama garażowa, to nieodzowny element domowej architektury. Wykonanie bramy z materiałów najwyższej jakości, gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność, że otworzy się zawsze na czas. Dzięki bogatej kolorystyce okleiny, dopasujesz bramę Kowalski K2 do każdego stylu budownictwa, od stylu klasycznego po nowoczesne wzornictwo. 

Jesteśmy wiodącym dostawcą stolarki, od 20 lat na rynku Podkarpackim, natomiast dziś nasze realizacje znacznie wykraczają poza ten obszar. Obsługa klienta indywidualnego odbywa się przez sieć autoryzowanych biur sprzedaży na terenie województw: Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie łączna liczba punktów sprzedaży 40+. Zajmujemy się sprzedażą i montażem energooszczędnych okien PCV oraz Aluminiowych. Posiadamy bogatą ofertę stolarki otworowej. Stawiamy na ciągły rozwój, aby podwyższać jakość oferowanych przez nas produktów..

Brama rolowana

Brama rolowana jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem na zamknięcie otworu bramowego. Można ją zamontować zarówno w obiektach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy. Brama rolowana może być zamontowana od wewnątrz jak i od zewnątrz pomieszczenia. Jej szczególną zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie central sterujących oraz zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie za pomocą pilota, bez potrzeby wysiadania z samochodu. Profile bramy rolowanej wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, która posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze. Dzięki temu produkt wyróżnia się podwyższoną odpornością na ścieranie oraz działanie czynników atmosferycznych. Brama rolowana odznacza się również izolacyjnością termiczną i akustyczną, dzięki zastosowaniu pianki wypełniającej profile.

Masz pytania odnośnie tego produktu?
Napisz do nas a skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

    DO GÓRY