Brama przemysłowa

Brama garażowa, to nieodzowny element domowej architektury. Wykonanie bramy z materiałów najwyższej jakości, gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność, że otworzy się zawsze na czas. Dzięki bogatej kolorystyce okleiny, dopasujesz bramę Kowalski K2 do każdego stylu budownictwa, od stylu klasycznego po nowoczesne wzornictwo. 

Jesteśmy wiodącym dostawcą stolarki, od 20 lat na rynku Podkarpackim, natomiast dziś nasze realizacje znacznie wykraczają poza ten obszar. Obsługa klienta indywidualnego odbywa się przez sieć autoryzowanych biur sprzedaży na terenie województw: Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie łączna liczba punktów sprzedaży 40+. Zajmujemy się sprzedażą i montażem energooszczędnych okien PCV oraz Aluminiowych. Posiadamy bogatą ofertę stolarki otworowej. Stawiamy na ciągły rozwój, aby podwyższać jakość oferowanych przez nas produktów..

Brama przemysłowa

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej ogniowo nasze bramy przemysłowe są gwarancją trwałości oraz odporności na powstawanie korozji. Dostępne urządzenia są zbudowane z dwuściennych segmentów, posiadających grubość 40 mm, które dodatkowo zostały wypełnione pianką poliuretanową pozbawioną szkodliwego dla środowiska freonu. Dzięki takiemu uszczelnieniu bramy przemysłowej mamy gwarancję izolacji akustycznej i cieplnej, co sprawia, że urządzenie może być z powodzeniem używane w budynkach ogrzewanych. Tak przygotowane produkty pozwalają na wieloletnią eksploatację bez obaw o usterkę czy uszkodzenie mechaniczne. Ze względu na użycie rolek łożyskowych oraz napędu elektrycznego są one bardzo łatwe i komfortowe w użytkowaniu. Urządzenia pracują w pionie, co sprawia, że nie jest konieczne posiadanie dodatkowego miejsca, aby je otworzyć.

Opcjonalnie:

Na życzenie klienta proponujemy dodatkowe akcesoria będące dużym ułatwieniem w codziennej eksploatacji bramy przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy między innymi fotokomórki, które nie pozwalają na zamknięcie panelu, gdy bezpośrednio w przestrzeni działania mechanizmu znajduje się osoba. Ponadto rekomendujemy sygnalizator świetlny będący znakomitym rozwiązaniem dla dużych magazynów. Zdalne otwieranie i zamykanie bramy zapewnia nadajnik wielokanałowy. Poza tym oferujemy także centralę i przełącznik kluczykowy oraz wszelkie elementy mechanizmów, jak przekładnię łańcuchową, a także zabezpieczenie linek i sprężyn.

W standardzie:
 • Kompaktowa budowa napędów.
 • Zasilanie 1×230 V lub 3×400 V
 • Sprawność ED 40 %, ED 60 %, ED 100 %
 • Klasy izolacji IP 54, IP 65
 • W wersji Totmann (podtrzymanie impulsu w kierunku otwierania) lub w wersji Automatic (podtrzymanie impulsu w obu kierunkach)
 • Centrale sterujące WS-900, T-720,TS-970, TS-981
 • Czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa
 • Regulacja prędkości obrotowej otwierania i zamykania
 • Łagodny start i zatrzymanie
 • Samohamowne przekładnie
 • Przekładnie z urządzeniem chwytającym oraz z hamulcem elektromagnetycznym
Masz pytania odnośnie tego produktu?
Napisz do nas a skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

  DO GÓRY