Technologie: Okucia

O

O tym, jakie funkcje będzie miało okno, decyduje okucie ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą okna. Otwieranie, uchylanie i zamykanie skrzydła. To dziś standard. Winkhaus activPilot to innowacyjny system okuć na rynku. Zastosowano w nim szereg udogodnień, zwiększających wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Cenimy te wartości, dlatego wybraliśmy Winkhaus.

Bezpieczeństwo

Podstawą systemu ryglowania jest ośmiokątny grzybek mimośrodowy. Współpracuje zarówno z zaczepami standardowymi jak i antywłamaniowymi, i pozwala na łatwą regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

Łatwa regulacja

Zmiany temperatur powodują rozszerzanie i kurczenie się tworzywa, z którego wykonane jest okno. Dlatego wymaga ono okresowych regulacji docisku skrzydła do ramy. Ośmiokątny grzybek ryglujący umożliwia łatwą, manualną regulacje docisku. Przekręcając grzybek można zmniejszyć docisk skrzydła do ramy latem, a zwiększyć zimą. ActivPilot to jedyny na świecie system okuć wyposażony w taki system ryglowania.

Wysoka jakość

Wysoką jakość okucia activPilot dokumentują badania na ilość cykli otwarć i zamknięć przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Certyfikaty te, dają pewność wysokiej trwałości i jakości stosowanego okucia.

Design

Nowoczesny design okuć Winkhaus nadaje oknom atrakcyjny wygląd. Zaczepy ramowe oraz zawiasy nawiązują do najnowszych trendów wzornictwa. Zaokrąglone krawędzie wyglądają elegancko i są praktyczne w utrzymaniu czystości.

Dodatkowe funkcje

Nasze okucia można łatwo wyposażyć w dodatkowe funkcje np. ukryte zawiasy.

Napisz komentarz
DO GÓRY