Szyby ECLAZ

Szyby ECLAZ
Źródło światła i dobrego samopoczucia.

Szkło NOWEJ GENERACJI z powłokami ECLAZ i ECLAZ ONE to gwarancja podniesienia standardów okien. ECLAZ poprawia jakość życia we wnętrzach, dzięki zapewnieniu najwyższej na rynku przepuszczalności światła naturalnego dla zespoleń trzyszybowych.

Szkło ECLAZ jest odpowiedzią na wyzwanie połączenia wysokich parametrów energetycznych i jednocześnie przezierności, bez szkody dla właściwości termoizolacyjnych.

Szkło ECLAZ One to najlepsze szkło termoizolacyjne do stosowania w szybach jednokomorowych. Jego współczynnik przenikania ciepła (Ug 1,0) w połączeniu z wysoką przepuszczalnością światła (80%) otwiera nowe możliwości w zakresie osiągania komfortu zimą, zachowując dostęp do światła naturalnego. Ponadto dzięki bardzo neutralnemu wyglądowi, szkło można łatwo integrować w rozwiązaniach stosowanych w obiektach mieszkalnych.

Szkło ECLAZ zostało zaprojektowane w myślą o energooszczędności w zespoleniach dwukomorowych. Dzięki zastosowaniu ECLAZ, okna z szybami dwukomorowymi umożliwiają uzyskanie najwyższej wartości zysku energii słonecznej (g71%), co zapewnia zarówno energooszczędność, jak i komfort cieplny w miesiącach zimowych. ECLAZ może być łatwo stosowany w dla uzyskania najwyższych parametrów termoizolacyjności (Ug 0.5), jak i dostępu do światła naturalnego na poziomie oferowanym przez szyby podwójne (TL 77%). Już nie musisz wybierać pomiędzy światłem naturalnym a komfortem zimą!

Skupiając się na komforcie mieszkańców i wychodząc naprzeciw przyszłym standardom termoizolacyjności budynków, szkło ECLAZ i ECLAZ One pozwala na:
Do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności
Znaczną oszczędność energii zimą i minimalizację emisji dwutlenku węgla; mniejsze potrzeby grzewcze w sezonie zimowym
Optymalny komfort zimą dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowania efektu zimnej szyby
Do 10% poprawy dostępu do światła dziennego, zapewniając komfort świetlny mieszkańcom
Redukcję stosowania sztucznego oświetlenia
Osiągniecie bardzo neutralnego wyglądu, sprzyjającego zastosowaniom w budynkach mieszkalnych.

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania oferty.

    DO GÓRY