Rolety zewnętrzne solarne

Jesteśmy wiodącym dostawcą stolarki, od 20 lat na rynku Podkarpackim, natomiast dziś nasze realizacje znacznie wykraczają poza ten obszar. Obsługa klienta indywidualnego odbywa się przez sieć autoryzowanych biur sprzedaży na terenie województw: Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie łączna liczba punktów sprzedaży 40+. Zajmujemy się sprzedażą i montażem energooszczędnych okien PCV oraz Aluminiowych. Posiadamy bogatą ofertę stolarki otworowej. Stawiamy na ciągły rozwój, aby podwyższać jakość oferowanych przez nas produktów..

Rolety Solarne
NAPĘDZANE ŚWIATŁEM

Alternatywnym rozwiązaniem dla rolet z aluminiowym pancerzem, są rolety materiałowe ZIP z napędami solarnymi. To nowoczesne osłony przeciwsłoneczne, które chronią przed słońcem, a także pełnią funkcję moskitiery. Rolety materiałowe gwarantują obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu energii słonecznej.

ROLETY MATERIAŁOWE SCREEN/ZIP

Rolety Solarne screen można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Będą się doskonale komponować w domach, mieszkaniach, pergoli tarasowej jak również biurach, czy obiektach użyteczności publicznej. Szeroki wybór kolorów tkanin screen umożliwia doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza, czy elewacji budynku. Tkaniny screen są przezierne. Nie ograniczają widoku na zewnątrz. Rolety ZIP umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni.

Rolety tekstylne z panelem fotowoltaicznym sprawdzają się doskonale jako osłona boczna do pergoli ogrodowych. Zapewniają ochronę przed wiatrem, słońcem oraz komarami.

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 tysięcy cykli i minimum 7 LAT.

ROLETY SOLARNE ZEWNETRZNE

Wszystkie oferowane rolety na kolektory słoneczne oferują bardzo dużą swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia. Sterowanie roletami może odbywać się za pomocą pilota radiowego, zegara lub wbudowanego w panel solarny czujnika natężenia oświetlenia. Rolety zewnętrzne solarne współpracują z dowolnym systemem „Inteligentnego domu” dając możliwość zdalnego sterowania za pomocą np. smartfonu czy tabletu. Dzięki temu, w dowolnym momencie i miejscu możemy podjąć decyzję o opuszczeniu lub podniesieniu rolety na baterie słoneczne. Szybkość i łatwość montażu ID3 SOLAR jest niezastąpiona w przypadku, gdy nie ma możliwości modyfikacji istniejącej instalacji elektrycznej. Rolety posiadają blokadę antywłamaniową.

Rolety solarne Bubendorff

Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. To wszystko sprawia, że rolety na baterie słoneczne marki BUBENDORFF doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych.

Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet. W praktyce rolety na kolektory słoneczne zapewniają jeden z najwyższych poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. To oczywiście nie jedyna zaleta, jaką ma do zaoferowania roleta na solary. Solarne rolety fasadowe MONO ID3 SOLAR posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną; tradycyjne żaluzje fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej.

Masz pytania odnośnie tego produktu?
Napisz do nas a skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

    DO GÓRY