porady dla kupujących okna i drzwi
kowalskiokna

Porady

Dlaczego właśnie Alteca?

Surowy, minimalistyczny i nowoczesny design, a oprócz tego prestiżowe wykończenie, energooszczędne wykonanie, bardziej przyjazny środowisku materiał i najlepsze komponenty na rynku - takie właśnie są aluminiowe Okna Alteca. Co więcej, wygrywają pod względem technicznym i wizualnym oraz mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Alteca to gwarancja najlepszych na rynku pakietów szybowych ECLAZ od Saint-Gobain. Nowatorskie szklenie to o 20 procent lepsza wydajność energetyczna oraz 70-procentowa przenikalność światła dziennego. Dzięki niskiemu złożeniu skrzydła i ramy zyskujemy dodatkowe naturalne światło. Złożenie ramy ze skrzydłem wynosi zaledwie 112 mm, a skrzydeł z ruchomym słupkiem tylko 140,5 mm!
Najnowszy produkt Kowalski Okna to okna przyjazne środowisku.

    To stolarka :
  • O podwyższonych parametrach termicznych, dzięki czemu nadawać się będzie do domów pasywnych i energooszczędnych.
  • O współczynnikach przenikania Uw – 0,7 W/m2K,
  • Wodoszczelności 2250 Pa,
  • Odporności na wiatr 2000 Pa.

Alteca nie chroni tylko przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Specjalne zaczepy antywyważeniowe oraz niezawodne okucia Select znacznie poprawią i zwiększą bezpieczeństwo dobytku i domowników. Znakiem rozpoznawczym okien są też ukryte zawiasy, które w standardzie wyposażenia poprawiają komfort użytkowania i pielęgnacji okna. Subtelne odwodnienia, maskująca wnętrze okna listwa termiczna, płaskie, zintegrowane uszczelki to elementy, które podniosą estetykę i czystość wykończenia. Całość dopełni ponadczasowa paleta barw.

Podsumowując firma ma kontrolę nad swoimi oknami pod każdym względem - od produkcji po montaż, bo robi wszystko samodzielnie. To daje klientom poczucie bezpieczeństwa i psychiczny komfort - tak ważny przy podejmowaniu trudnych decyzji z pozycji inwestora.

Zobacz inne porady
banner image
banner image